top of page

CNC ja lahtilõikussaag

Puidudetailide lõikamiseks kasutame Selco paneelsaagi, mis tagab kõrge tootlikkuse ja detailide ühtlase kvaliteedi.

 

Detailide töötlemiseks kasutame Biesse Roveri CNC pinki, mis on tuntud oma täpsuse, kvaliteedi ja kõrge jõudluse poolest.

Saame tänu seadmetele toota erinevaid keerukaid tooteid, mis vajavad erilisi kumerusi ja puuringuid.

Seade võimaldab materjalist lõigata ja töödelda erineva kujuga detaile, mis annab tehnoloogidele toodete arendamisel rohkem võimalusi ja detailide täpsus aitab kiirendada tootmisprotsessi.

 

Valmistame tooteid vastavalt kliendi soovide ja vajaduste järgi. Võtame vastu nii suuri tootmistellimusi kui ka väikseid eritellimusi.

 

Tootes oma voodid algusest lõpuni ise, saame täpselt jälgida toormaterjali ja lõpptoodangu kvaliteeti. Karkassi tootmisel kasutame ainult täispuitu ja vineeri, tagades nii mööbli pika vastupidavuse. Kõik karkassid monteerivad kokku meie enda töötajad kellel on pikaajalised kogemused selles valdkonnas.

 

Valime oma materjalide tarnijad väga hoolikalt, mistõttu saame nende toodangu kvaliteedis kindlad olla. Meile on väga oluline, et kasutatud toormaterjal oleks hangitud ausal teel ja pärineks hästi majandatud metsast. Omame ka FCS setrifikaati. FCS sertimine annab meile kindluse, et toode on pärit vastutustundlikult majandatud metsadest. Puidu tarneahela sertifikaadiga kinnitatakse, et tootmisel kasutatakse vastutustundlikult majandatud metsadest pärit puitu ning et see materjal on jälgitav tootmise ja turustamise kõikides etappides – alates metsaülemast kuni lõpptoote tootjani.

 

Lisaks oma toodangu valmistamisele pakume ka meie koostööpartneritele allhanke teenust. Suudame lahendada ka kõige keerukamad väljakutsed.

bottom of page